Kontakta oss 

Roger Andersson liten Roger Andersson
Försäkringsförmedlare

roger.andersson@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 01
Mobil: 070 - 646 10 11
qr roger andersson 150
 
Hans Carlsson liten Hans Carlsson
Försäkringsförmedlare

hans.carlsson@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 02
Mobil: 070 - 357 10 02
qr hans carlsson 150
     
Anders Bersgstrom liten Anders Bergström
Försäkringsförmedlare

anders.bergstrom@skeppsbron.se

Telefon: 026 - 51 52 04
Mobil: 070 - 577 70 76
qr anders bergstrom 150
 
Bengt Blomqvist liten Bengt Blomqvist
Försäkringsförmedlare

bengt.blomqvist@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 49 04
Mobil: 070 - 646 08 81
qr bengt blomqvist 150
     
Towe Andersson liten Towe Andersson
Försäkringsförmedlare

towe.andersson@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 06
Mobil: 070 - 717 19 33
qr towe andersson 150
 
Simon Danielsson liten Simon Danielsson
Försäkringsförmedlare

simon.danielsson@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 10
Mobil: 070 - 217 11 39
qr simon danielsson 150
     
Dieter Wesslen liten Dieter Wesslén
Försäkringsförmedlare

dieter.wesslen@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 49 03
Mobil: 070 - 695 23 23
qr dieter wesslen 150
 
Björn Mild liten

Björn Mild
Riskingenjör

bjorn.mild@skeppsbron.se 
Telefon: 026 – 51 52 07 
Mobil: 073 – 158 52 42

     
     
Siw Lundmark liten Siv Lundmark
Förmedlarassistent

siv.lundmark@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 05
qr siv lundmark 150
 
Erika Jaderberg liten

Erika Jäderberg
Förmedlarassistent

erika.jaderberg@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 08

qr erika jaderberg 150
     
Kerstin-Grundahl liten Kerstin Grundahl
Förmedlarassistent

kerstin.grundahl@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 03
qr kerstin grundahl 150
 
Margareta Olsson liten Margareta Olsson
Ekonomi

margareta.olsson@skeppsbron.se
Telefon: 026 - 51 52 11
qr margareta olsson 150
     
     

Kontakt

Försäkringsmäklarna Skeppsbron AB
Norra Skeppsbron 5B
803 10 Gävle

Telefon: 026 - 51 52 00
Telefax: 026 - 14 20 70

E-post: info@skeppsbron.se

 

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.Svenska Försäkrings Förmedlare Förening